Ta strona wykorzystuje pliki cookie do celów funkcjonalnych, analitycznych i marketingowych zgodnie z naszą polityką prywatności. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie i akceptujesz naszą politykę prywatności.
Akceptuj politykę

Rozwój oprogramowania

Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania. Rdzeń naszego zespołu stanowią profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy zgodnie z naszą strategią ciągłego doskonalenia i rozwoju są zawsze na bieżąco z najnowocześniejszymi technologiami i standardami programowania. Nasze zespoły wykorzystują wiele różnych technologii i języków tak aby móc jak najlepiej wpasować się w oczekiwania klientów. Współpraca z uczelniami i ośrodkami naukowymi zapewnia nam ciągłą wymianę wiedzy i doświadczeń oraz dostęp do najlepszych absolwentów na rynku pracy. Współpracując z liderami rynku i biorąc udział w globalnych projektach skupiamy się zawsze na długoterminowej współpracy. Świadcząc nasze usługi z Polski jesteśmy w stanie pomóc Ci zredukować koszty dzięki dostępowi do wysoce wyspecjalizowanych profesjonalistów i zoptymalizowanej metodologii pracy. Możemy przyjąć Twoją metodologię prowadzenia projektów bądź też bazować na naszym doświadczeniu z metodologią Agile.

Development

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rozwoju oprogramowania typu web, desktop oraz aplikacji mobilnych. Zrozumienie potrzeb naszego klienta jest najważniejszym zadaniem na początku każdego projektu. To pozwala nam na zapewnienie pełnego wsparcia i świadczeniu usługi na najwyższym poziomie. Usługi nie ograniczającej się wyłącznie do samego oprogramowania. Rozumiejąc wewnętrzne procesy biznesowe naszego klienta jesteśmy w stanie wykorzystać nasze doświadczenie z wielu poprzednich projektów które zakończyły się sukcesem aby móc skutecznie doradzać klientowi w trakcie implementacji. Możemy aktywnie zaangażować się w proces optymalizacji i redefiniowania metodologii pracy tak aby była maksymalnie zoptymalizowana. Ciągle doskonalimy się aby móc świadczyć jak najlepsze usługi w obszarach zarządzania projektami, architektury systemów, programowania oraz implementacji.

Testowanie

Niezawodność tworzonego przez nas oprogramowania jest dla nas kluczowa. Jest zawsze na pierwszym miejscu dlatego też przykładamy wiele uwagi do testowania i zapewnienia jakości. Nasze testy są planowane i projektowane w ten sposób aby pokryć i zweryfikować wszystkie istotne i wymagane funkcjonalności (testy funkcjonalne) - tak aby klient otrzymał to czego oczekuje. Nasze rozwiazania są używane w środowiskach wymagających maksymalnej niezawodności (np. systemy w fabrykach) więc musimy być pewni, że niezależnie od obciążenia nasza aplikacja będzie stabilna. W dalszej kolejności wykonujemy testy jednostkowe by sprawdzić każdą funkcjonalność z poziomu kodu. Pokrycie kodu testami jest monitorowane przy pomocy raportów i statystyk dostępnych do wglądu klienta.

Development Operations

Zapewniamy to aby praca naszego zespołu zawsze była zgodna z celami biznesowymi klienta. Skupiając się na celach i strategii zespoły pracują wydajnie i zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Jeśli jest taka potrzeba możemy zaprojektować i dostarczyć hardware potrzebny klientom co daje im większą elastyczność we wstępnych fazach projektu. Zachęcamy naszych klientów aby czerpali korzyści z podejścia Continuous Integration, które implementujemy w większości naszych projektów. Daje nam to natychmiastową informację zwrotną kiedy wprowadzane są zmiany do modelu biznesowego lub też przeprowadzana jest walidacja.