Ta strona wykorzystuje pliki cookie do celów funkcjonalnych, analitycznych i marketingowych zgodnie z naszą polityką prywatności. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie i akceptujesz naszą politykę prywatności.
Akceptuj politykę

O FITECH

PRZENIEŚ SWOJE PROCESY NA WYŻSZY POZIOM

Fitech jest firmą rodzinną o 100% polskim kapitale. Po 20 latach istnienia na rynku jesteśmy jednym z istotnych graczy pośród europejskich firm świadczących usługi inżynierskie. Należymy do grona liderów świadczących kompleksowe usługi. Nasze doświadczenie zostało zbudowane na bazie długoterminowej współpracy z topowymi firmami - zarówno inżynierskimi jak i produkcyjnymi. Dowodzi to temu, że nasze produkty, oprogramowanie oraz usługi będą zawsze spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zespół Fitech to setki specjalistów i entuzjastów, którzy wciąż nabywają doświadczenie we współpracy nie tylko z największymi graczami lecz takie kreatywnymi startupami. Wspieramy naszych klientów, pomagamy rozwijać i optymalizować ich produkty oraz procesy przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

KORZYŚCI

KOMPLEKSOWE USŁUGI

Nasze kompleksowe usługi zapewniają Ci komfort posiadania jednego partnera który rozwiąże wszystkie Twoje problemy. Możemy rozpocząć współpracę na dowolnym etapie cyklu życia produktu. Od koncepcji, badań, wzornicta przemysłowego, rozwoju produktu, przez oprzyrządowanie testowe oraz automatyzację procesu produkcji aż po produkcję masową i wsparcie rynkowe wiemy dokładnie co należy zrobić aby odnieść sukces na rynku.

Elastyczność

Elastyczność jest jedną z cech które wyróżniają nas najbardziej. Jesteśmy ekspertami w szybkim projektowaniu, prototypowaniu oraz wspieraniu Twojego procesu produkcyjnego, gdzie czas jest jednym z kluczowych elementów. Nasze rozwiązania pomogą Ci być znacznie bardziej elastycznym co przełoży się bezpośrednio na zwiększenie konkurencyjności produktów. Wiemy jak poradzić sobie z projektami, które wymagają szybkiego działania, adaptacji oraz działania zawsze zgodnie z harmonogramem.

ZORIENTOWANIE NA KLIENTA

Bycie zorientowanym na klienta rozumiemy jako budowanie całej organizacji wokół niego. Słuchamy co do nas mówisz, uczymy się od Ciebie i wdrażamy Twoje idee by jak najbardziej zoptymalizować naszą współpracę. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz dedykowany zespół umożliwiają nam stworzyć taki model biznesowy, który idealnie pasuje do Twoich potrzeb. W wyniku tego otrzymujemy wydajny proces komunikacyjny który owocuje minimalną ilością problemów oraz maksymalną efektywnością kosztową.

HISTORIA

WARTOŚCI

Klient

 1. Zorientowanie na klienta - Klient zawsze na pierwszym miejscu
 2. Partnerstwo - Scenariusze "win-win"
 3. Długoterminowość - Budowanie silnych relacji z zaangażowaniem po obu stronach

Ludzie

 1. Sukces przedsiębiorstwa jest sumą sukcesów naszych pracowników
 2. Najwięszka wartość - traktowana z największą troską
 3. Inspirujemy i rozwijamy - bycie liderem nie tylko managerem

Uczciwość i Odpowiedzialność

 1. Szczerość jako podstawa wszelkich naszych działań
 2. Zawsze działamy zgodnie z prawem
 3. Pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, etycznymi oraz środowiskowymi

Doskonałość i Pasja

 1. Robimy wszystko najlepiej jak to możliwe
 2. Zachowujemy balans pomiędzy perfekcyjnością i opłacalnością rozwiązań
 3. 100% zaangażowania

Innowacyjność

 1. Otwarte, nieszablonowe podejście
 2. Ciągłe wyzwania pomagają nam się rozwijać
 3. Przenosimy rozwiązania z laboratoriów do rzeczywistości.