Ta strona wykorzystuje pliki cookie do celów funkcjonalnych, analitycznych i marketingowych zgodnie z naszą polityką prywatności. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie i akceptujesz naszą politykę prywatności.
Akceptuj politykę

INNOWACYJNY PROJEKT FITECH W RAMACH FUNDUSZY EUROPEJSKICH

Sztuczna inteligencja w służbie industry 4.0

Fitech prowadzi badania przemysłowe i prace rozwojowe nad opracowaniem systemu automatycznej kontroli wizualnej AOI 4.0 z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, realizowanej w trybie on-line i możliwej do zastosowania na aktualnie istniejących liniach produkcyjnych.

pokaż więcej

AUTOMATYZACJA PROCESÓW PRZEMYSŁOWYCH

Przenieś swoje procesy na wyższy poziom

Dedykowane rozwiązania dla produkcji znacznie wykraczające poza samą automatykę. Spoglądając z szerszej perspektywy pomagamy usprawnić Twoją konkurencyjność oraz elastyczność, przy zachowaniu pełnej kontroli nad procesem.

pokaż więcej

SYSTEMY TESTUJĄCE

Testowanie bez ograniczeń

Dedykowane wydajne systemy zapewniające najwyższą jakość i niezawodność produktów. Możemy wspierać każdy typ produkcji, od niewielkich serii aż po produkcję masową, dla każdego rynku czy aplikacji.

pokaż więcej

PROJEKTOWANIE ELEKTRONIKI

Inżynieria z pasją

Pełne wsparcie rozwoju produktu na dowolnym etapie Twojego projektu. Pomagamy przekształcić Twoje idee w wysokiej jakości produkt gotowy do wypuszczenia na rynek.

pokaż więcej

ROZWÓJ OPROGRAMOWANIA

Wysokiej klasy rozwiązania dla profesjonalistów

Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w oprogramowaniu aplikacyjnym oraz mobilnym. Niezależnie od tego czy wymagasz .net, Java lubi jakiejkolwiek innej technologii, stworzymy kod, który w pełni spełni Twoje oczekiwania.

pokaż więcej

Protokół wyboru oferty do zapytania ofertowego nr 2/2018

pokaż więcej

Protokół wyboru oferty do zapytania ofertowego nr 2/2018

pokaż więcej

Protokół wyboru oferty do zapytania ofertowego nr 1/2018

pokaż więcej

Zapytanie ofertowe nr. 2/2018 z dnia 19.01.2018

pokaż więcej

Zapytanie ofertowe nr. 1/2018 z dnia 11.01.2018

pokaż więcej

Opracowanie innowacyjnego zintegrowanego systemu FiTest do testowania podzespołów elektronicznych

pokaż więcej

Innowacyjny projekt Fitech w ramach Funduszy Europejskich

pokaż więcej

Zapytanie ofertowe nr. 09/NPD/2016 z dnia 14.12.2016

pokaż więcej

Zapytanie ofertowe nr. 08/NPD/2016 z dnia 14.12.2016

pokaż więcej

Zapytanie ofertowe nr. 07/NPD/2016 z dnia 14.12.2016

pokaż więcej

O FITECH

Fitech jest firmą rodzinną o 100% polskim kapitale. Po 20 latach istnienia na rynku jesteśmy jednym z istotnych graczy pośród europejskich firm świadczących usługi inżynierskie. Należymy do grona liderów świadczących kompleksowe usługi. Nasze doświadczenie zostało zbudowane na bazie długoterminowej współpracy z topowymi firmami - zarówno inżynierskimi jak i produkcyjnymi. Dowodzi to temu, że nasze produkty, oprogramowanie oraz usługi będą zawsze spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zespół Fitech to setki specjalistów i entuzjastów, którzy wciąż nabywają doświadczenie we współpracy nie tylko z największymi graczami lecz takie kreatywnymi startupami. Wspieramy naszych klientów, pomagamy rozwijać i optymalizować ich produkty oraz procesy przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

-> Fitech Test & Automation Product Line

20

lat na rynku

200

inżynierów

70

zaprojektowanych urządzeń na rok

80

systemów automatyki rocznie

Multimedia

Poznaj dział Testerów i Automatyki przemysłowej Fitech w krótkim filmie obrazującym naszą działalność. Zapraszamy również do galerii przedstawiającej niektóre z naszych produktów oraz rozwiązań.

galeria

Klienci